Adalar Tezgah Arası Cam

Tezgah arası cam panel uygulaması ile mutfağınızda değişiklik yapabilirsiniz. Genellikle fayans olan tezgah aralarına cam ile faklı bir uygulama yapılabilir. Bu uygulamanın hem temizliği kolay hem görselliği muhteşemdir. Bu uygulama mutfak dekorasyonunda yeni bir trenddir. Cam uygulamasını ister sade isterseniz resimli yaptırabilirsiniz. Geniş görsel seçeneklerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu ister çiçek desenli resim ister gün batımı manzarası gibi güzel bir resim olabilir. Kullanımının kolaylığının yanında görselliği ile ön plan çıkan cam panellerle mutfağınızı tam bir yaşam alanı haline getirebilirsiniz.

dav

Tezgah üstü cam ile camdan gelen sağlık ve şıklık bir araya gelir. Bu uygulama, fayans gibi tezgah arası kullanılan klasik ürünlere göre daha sağlıklıdır. Estetiğin ve kullanışın bir araya geldiği bu yeniliği denemelisiniz.

Mutfak Tezgah Arası 3D Cam

3D diğer adıyla 3 boyutlu tezgah arası cam uygulamasının kurulumu ve montajı oldukça kolaydır. Diğer cam uygulamaları ile kıyaslanırsa gösterişiyle oldukça dikkat çekicidir. 3D cam kaplama ile tezgah aralarınız, bambaşka bir görünüme kavuşur. Resim baskısı 3 boyutlu olarak yansıtılır. Mozaik ya da seramik yerine kullanılan bu ürüne baktıkça içiniz açılacak. Mutfağınıza harika bir yenilik katacaksınız. Yeni nesil ve modern bir ürün olan 3 boyutlu tezgah arası cam ile mutfağınız şık bir atmosfere sahip olur. Seçtiğiniz renk ve görselleri UV baskı cihazına aktarılır. HD baskılı tezgah arası camlar yüksek baskı kalitesine sahiptir. Montajı hızlı bir şekilde yapılır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?