Ataşehir Tezgah Arası Cam

Ataşehir Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam panel uygulamaları mutfağınıza şıklık katar. Mutfakların yeni trendi olan tezgah arasında cam uygulamasıyla, mutfaklarınız estetik bir görünüm kazanır. Tezgah arasının temizliği bu ürünle artık çok kolay olmaktadır. Hepimizin bildiği gibi cam sağlıktır. Fayans ve muadillerine göre tezgah arasının cam olması temizliği kolay hale getirir.  Kolay kolay deforme olmayan bu ürün leke tutmaz. Ürünün bakteri barındırmaması, en önemli özelliğidir. 

 

Hepimizin bildiği gibi mutfakta hijyen önemlidir. Hafif nemli bez ile kolayca temizlik yapabilirsiniz. Her temizlendiğinde ilk günkü gibi kalır. Tezgah arası cam yıpranmaz, kırılmaz, çatlamaz ve çizilmez. Yıllar geçse de ilk günkü haliyle kalır. Darbelere ve yüksek ısıya dayanıklıdır. Tezgah arası cam için seçtiğiniz görsel, cam üzerine teknolojik baskı makinaları ile kaplanarak elde edilir. Sade ve renkli modelleri de tercih edebilirsiniz.

3 Boyutlu Tezgah Arası Cam

  • 3 boyutlu mutfak dekorasyonu içerisinde önemli bir yere sahip olan 3 boyutlu tezgah arası cam ile mutfağınızda geçirdiğiniz zaman çok daha eğlenceli hale gelir. Yüksek çözünürlüğe sahip dijital baskı makinaları sayesinde istediğiniz resim cam üzerine özenle işlenir. Baskı işlemi yapıldıktan sonra koruyucu tabaka ile kaplanır. Bu tabaka sayesinde cam su geçirmez. Isı, nem ve diğer etkenlere dayanıklı hale gelir. 3 boyutlu tezgah arası cam üzerine HD baskı, resme derinlik katar. Bu derinlik sayesinde tezgah üstünde gerçekçi bir atmosfer oluşur. Baskı kalitesi gerçeklik hissiyatı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?