Bağcılar Tezgâh Arası Cam

Cam mutfak tezgâh üstü mutfaklarında farklılık arayanlar için güzel bir uygulamadır. Uygun fiyatlarla kaliteli ürün arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Tezgâh üstü camın tezgâh arasında kullanılan diğer malzemelere göre daha şık ve daha kullanışlı bir yapısı vardır. Klasik mutfaklarda fayans ve seramik gibi malzemeler kullanılır. Yeniliklerin ve değişikliklerin sürekli olduğu günümüzde bu ürünlerin yerini farklı uygulamalar almıştır. Fayans vb. malzemelere göre çok daha avantajları bulunan tezgâh üstü cam paneller mutfaklarınızı süsler. Fayans vb. ürünlere göre göre temizliği ve bakımı da son derece kolaydır. Ürünü sildiğinizde ilk günü hali gibi olur. Eskimez, yıpranmaz, kırılmaz yapısıyla cam panel ısıya ve darbelere karşı dayanıklıdır.

dav

Mutfak Tezgâh Arası Cam Modelleri

Mutfağınızı dekore ederken dolaplar ve eşyaları değiştirmek size hayalinizdeki görüntüyü sağlamayabilir. Hiç aklınıza gelmeyen tezgâh araları farklı bir şekilde dizayn edilerek, mutfağınızı bambaşka bir görüntüye kavuşturur. İstediğiniz görseli ya da resmi seçerek mutfağınızı çok şık bir hale getirebilirsiniz. Bu ister bir su damlası resmi isterseniz güzel bir çiçek ya da manzara resmi olabilir. Binlerce resim içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Mutfak tezgâh arası 3d cam ile mutfaklarınız 3 boyutlu resimlerle süslenir. 3 boyutlu resim modelleri ile insanları hayran bırakacak bir alan meydana getirebilirsiniz. 3 boyutlu resimlere bakarak, mutfağınızda lezzetli yemeklerinizi yiyebilir; konuklarınızı bu şık ortamda ağırlayabilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?