Bahçelievler Tezgâh Arası Cam

Tezgâh arası cam panel mutfak dekorasyonunda yeni bir trenddir. Bu nedenle mutfaklarda kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Tezgâh arasında kullanılan fayans gibi klasik malzemelerin yerini almaya aday olan bu özel ürün ile sizde mutfağınıza başka bir boyut katabilirsiniz.

 

Hepimizin bildiği gibi hijyen her yerde önemlidir. Ancak mutfakta daha da önemlidir. Uzun ömürlü olan cam panellerin temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Cam paneli bir kez sildiğinizde ilk günkü hali gibi olmaktadır. Ürün yıllar geçse de ilk günkü haliyle kaldığı için sadece normal bir şekilde temizlemeniz yeterlidir. Temizlik için ekstra çaba göstermeniz gerekmez. Tezgâh arası cam, ısıya ve darbelere karşı dayanıklı olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Cam panelin mutfak dolabı ile mutfak tezgâhı arasına basit bir şekilde montajı yapılır.

dav

Neden Mutfak Tezgâh Arası Cam?

Mutfak tezgâh arası cam panel, mutfağınızı modern bir tarza kavuşturacak bir uygulamadır. Cam mutfak tezgâh üstü ile mutfağınızda istenmeyen görüntüler ortaya çıkmaz. Çok fazla temizlik yapmanızı gerektirecek durumlar oluşturmaz. Şık bir mutfağa sahip olursunuz. Tezgâh arası cam özellikle kadınların mutfakta uzun zaman geçirmesi, mutfakların daha estetik ve modern bir hale gelmesini istemesi sonucu ortaya çıkmıştır. Cam mutfağın montajı sırasında kullanılan malzemeler boyanızı, fayanslarınızı ya da zeminin yüzeyini tahrip etmez. 3D tezgah arası cam yaptırmak istemeniz halinde çok sayıda desen, renk ve resim seçeneği için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?