Bakırköy Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgâh arası cam kaplama, mutfak dekorasyonunda yeni bir trend olup geleneksel uygulamalara (fayans vb.) alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Eski zamanlarda mutfakların genişliği daha küçük, pencereleri de dar olurdu. Günümüzde ise daha çok güneş ışığı alması için geniş pencereli, daha büyük ve ferah mutfaklar yapılır. Mutfaklar özellikle kadınların evin içinde en çok zaman geçirdiği yerlerden biridir. Bu nedenle, kadınlar mutfak dekorasyonuyla yakından ilgilenir. Ufak dokunuşlarla mutfağınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

 

Şelale, doğa manzarası gibi iç acıcı manzaralardan tutunda gün batımından deniz manzarasına kadar binlerce model arasından dilediğinizi seçin ve mutfağınızı güzelleştirin. Mutfağınızı güzelleştirmek için sadece mutfak dolaplarınızı ya da mobilyalarınızı değiştirmek yerine, aklınıza çok fazla gelmeyen mutfak tezgah üstü dekorasyonu ile mutfağınıza bambaşka bir hava katın.

dav

Tezgah Arası Cam Özellikleri

Cam mutfak estetik duruşu ve kullanışı nedeniyle çok fazla rağbet görmektedir. Şık dekorasyonu ile mutfağınızı bambaşka bir havaya sokan cam panel sistemi uzun ömürlüdür. Fayans vb. ürünlere göre temizlenmesi oldukça kolaydır. Yüksek ısıya dayanıklı olan cam panel uygulaması darbelere de dayanıklıdır. Tezgâh arası cam kırılmaz, çizilmez, çatlamaz. Dilerseniz 3 boyut teknolojisi ile meydana getirilen resimleri kullanabilirsiniz. Tezgâh arası cam dekor ile mutfağınız daha geniş ve daha zengin görünecektir. Sade renk tercihinde de bulunabilirsiniz. Özellikle en çok siyah renk tercih edilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?