Başakşehir Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgâh arası cam modelleri günümüz mutfaklarını süslemekte ve güzelleştirmektedir. Cam, mutfağınızı geniş ve zengin göstermektedir. Eğer güzel bir doğa resmi seçmişseniz adeta tezgâh üstünden doğaya açılan bir pencereniz olur. Bunun yanı sıra sade renkli cam tercihinde de bulunabilirsiniz. En çok tercih edilen sade renkli cam ise genellikle siyahtır. Tezgâh arası siyah cam oldukça şık durmaktadır.

 

Tezgâh arası cam paneller gerek maliyet gerek tezgâh aralarında kullanılan fayans vb. ürünlere göre daha şık durması açısından mutfak tasarımında özellikle tercih edilmektedir. Siz sadece istediğiniz görseli seçin. Seçtiğiniz görsel tezgâh arasına kolay bir şekilde monte edilir. Uzman ekip tarafından önce tezgâh ölçüleri alınır. Kısa süre içinde montaj tamamlanır. Montaj esnasında mutfağınızda herhangi bir kırma ve dökme işlemi olmamaktadır.

dav

3 Boyutlu Mutfak Tezgâh Arası Cam

3 boyutlu tezgâh arası cam günümüzde mutfak dekorasyonunun en önemli araçlarından biri haline gelmiştir. 3 boyutlu görseli sayesinde, görsele hangi yönden bakarsanız bakın hareket ediyor gibi hissedersiniz. Bu nedenle, son zamanlarda 3 boyutlu tezgâh arası cam uygulaması oldukça rağbet görmektedir. Özel resimlerinizi bir grafiker yardımıyla üç boyutlu hale getirebilirsiniz. Bu şekilde 3 boyutlu özel resimleriniz, tezgâh arasında yerini alır. 3 boyutlu resimlerde en çok tercih edilen genellikle balıklar, sahil resimleri, çiçeklerdir. Ayrıca, İstanbul manzaraları da vazgeçilmezler arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?