Beşiktaş Tezgah Arası Cam

Cam tezgah arası günümüzde mutfak dekorasyonunda oldukça rağbet görmektedir. Tezgâh arasında kullanılan geleneksel malzemelere kıyasla temizliği daha kolaydır. Sadece silmeniz bile ilk günkü haline gelmesi için yeterlidir. En basit temizlik ürünleri ile dahi temizlenebilir. Tezgâh arası cam dayanıklılığının yanı sıra mutfak da görsel vurgulara da sahiptir. Herkesin bildiği gibi cam, temizlik ve hijyendir. Tezgâh arası cam darbelere dayanıklı olup kırılmaz bir yapıya sahiptir. Tarz ve kullanım açısından müthiş bir seçenek olan tezgâh arası camla mutfağınızı süsleyebilirsiniz.

 

Cam yüksek basınçla sıkılaştırılıp üzerine görsel baskılar yapılır. Cam tezgah arası yapılırken duvarınız, dolaplarınız, boyanız veya zemininiz asla zarar görmez. Uygulamasında UV baskı teknolojisi kullanılır ve özel boya koruma uygulaması yapılır. UV baskı teknolojisi sayesinde cam, güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı dayanıklı hale gelir.

dav

Mutfak Tezgâh Arası Cam Modelleri

Cam tezgâh arası, mutfağınıza modernliği ve şıklığı ile beraber pek çok avantaj getirir. En büyük avantajı ise tabi ki eşsiz tasarımlarıdır. Desen desen tezgâh arası cam seçenekleri mevcuttur. Çiçek desenli, meyve desenli, doğa, akarsu, deniz gibi sayılmayacak kadar çok tezgâh arası cam desen alternatifleri mevcuttur. Bunun yanında tek renkli, led aydınlatmalı ve 3 boyutlu tezgâh arası cam modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ürün, mutfağınıza derinlik katmanın yanı sıra genişlik hissi uyandırır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?