Beykoz Tezgâh Arası Cam

Tezgâh arası cam panel oldukça dayanıklı olup zamanla eskimeyeceğinden dolayı üründe aşınma ve renk değişikliği söz konusu olmaz. Mutfaklarda kullanılan fayans ve seramik tam tersine burada kullanılan cam ısıya oldukça dayanıklıdır.

 

Diğer tezgâh aralarında kullanılan ürünlerle kıyaslandığında ürün gözenekli olmadığı için bakımı ve temizliği daha kolaydır. Mutfakta su, yemek yağ lekesi gibi lekeler olsa da camın yüzeyi kolayca silinebilir. Bakterilerin barınacağı gözenekler olmaması, camı hijyenik hale getirir.

 

Ayrıca pek çok tezgâh arası cam geri dönüştürülmüş malzemelerden yapıldığı için çevre dostudur. Diğer kullanılan alternatif ürünlere göre fiyatı kısmen daha ucuzdur. Fiyat montaj yapılacak yerin uzaklığına, metrajın büyüklüğüne ve adetine göre değişebilir. Cama yapılan UV baskı uygulaması fiyatı etkileyen en önemli etkenlerden biridir.

dav

Tezgâh Arası Cam Modelleri

Cam paneli yaptırırken seçeceğiniz renk ya da görsel seçenekleri oldukça fazladır. Katalogda bulunan görseller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Beğendiğiniz herhangi bir görsel ya da renk seçildikten sonra cam panele baskı uygulaması yapılır.

 

Mutfak tezgah arası 3d cam diğer adıyla 3 boyutlu cam olarak da bilinir. Bu model cam panel modellerinden en çok rağbet görenidir. 3 boyutlu teknolojisi ile üretilen resimlerle süsleyeceğiniz tezgâh duvar araları ile mutfağınızda bambaşka bir atmosfer oluşur.  Şık ve estetik görünüme sahip 3 d cam paneller, uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?