Beylikdüzü Tezgâh Arası Cam

Mutfaklarda eşsiz bir görünüm için dolap tezgâh arası cam ile kaplama yapılarak kullanılabilir. Camı ister sade ister resimli kullanabilirsiniz. İstediğiniz resmi, kendiniz seçebilirsiniz. Bu gerek deniz manzarası gerek hoş bir doğa resmi olabilir. Cam panellerin kullanımı oldukça kolay, görselliği muhteşemdir.

 

Mutfağınızda değişiklik yapmak istiyorsanız, tezgâh arasında cam uygulamayı denemelisiniz. Bu yöntem, günümüzde oldukça yaygındır. Mutfağınıza hem şık hem modern bir hava katar. Montajı oldukça kolay olan bu sistemin temizliği de çok basit bir şekilde yapılır. Sadece silmeniz yeterlidir. Cam tek panelden oluştuğu için yüzeyde herhangi bir çıkıntı ya da gözenek yoktur. Bu sebeple gözenekler olmadığı için bakteri barınamaz. Dolayısıyla hijyen açısından tezgâh arası cam tercih edilmektedir.

dav

3 Boyutlu Tezgâh Arası Cam

Yaygın olarak 3 boyutlu olarak kullanılan tezgâh arası cam kaplama aslında normal cam panel ile aynı uygulamadır.  Sadece resim baskısı cama 3 boyutlu olarak yansıtılır. Mutfak dekorasyonunda yeni bir trend olan bu uygulama, her yönüyle hoşunuza gidecek özelliklere sahiptir. Bir grafiker yardımıyla istediğiniz resimlerinizi 3 boyutlu hale getirilebilirsiniz. Böylece istediğiniz görsel cama aktarılır. Görselliği ile mutfağınıza hoş bir derinlik ve estetik bir hava katar. 3 boyutlu resimlerle renklendirdiğiniz mutfaklarınızda, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktireceğiniz evinizin önemli bir alanı olan mutfağınızı 3d cam modelleriyle süsleyerek, herkesin seveceği bir alan ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?