Büyükçekmece Tezgâh Arası Cam

Tezgâh arası cam montaj, mutfak tezgâhı ile dolapların arasındaki bölüme itina ile yapılır. Özel olarak üretilen bu estetik uygulama, göz kamaştırıcıdır. Mutfağınızın havasını değiştiren cam panel, son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Hepimizin bildiği gibi mutfak, kadınların en çok zaman geçirdiği mekandır. Bu sebeple, zarafet ve kullanım kolaylığı bakımından tezgâh arası cam panel kullanımı diğer ürünlere göre daha avantajlıdır.

 

Maliyet ve sunum açısından avantajlı olan tezgâh arası cam kaplama, son zamanlarda çok fazla yaygınlaşmaktadır. Ürün kırılmaz, yağ tutmaz ve kolay bir şekilde temizlenir. Basit bir temizleme işlemiyle, ürün ilk günkü haline gelir. Böylece eskimeyen bir tezgâh arası ürüne sahip olursunuz. Mutfağınıza performans açısından etkili ve fiyat açısından uygun maliyetli dekorasyon yaptırmak istiyorsanız; kesinlikle bu uygulamayı denemelisiniz.

Mutfak Tezgâh Arası Modelleri

Mutfağınızın dekorasyonunda sadece mobilyaları ve dolapları değiştirmeniz, size hayal ettiğiniz görüntüyü sağlamayabilir. Mutfağınıza farklı bir hava katmanın yolu, akla pek gelmeyen tezgâh aralarında saklı olabilir. Arada kalan ve çok önemsenmeyen tezgâh araları, değişik bir tasarımla mutfağınıza bambaşka bir hava katabilir. Halk arasında üç boyutlu ya da 3d olarak bilinen dolap ve tezgâh arasına uygulanan cam kaplama aslında aynı çalışmalardır. Herhangi bir farklılık olmamasının yanı sıra uygulama açısından da oldukça pratiktir. Bu sayede, mutfağınızın havasını size çok fazla maliyet ortaya çıkarmadan değiştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?