Çatalca Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam kaplama, mutfağınıza bambaşka bir hava katarak modern ve eşsiz bir görüntü sağlamaktadır. Ürün mutfaklar için eşsiz bir tasarım imkanı sunmaktadır. İstediğiniz görseli ya da rengi tezgâh arası camda kullanabilirsiniz. Yeni yapıların çoğunda kullanılan cam mutfak, ekonomik oluşu ve zarif durması nedeniyle tercih edilmektedir.

 

Mutfak tezgâh arası cam uygulamasının fiyatları, ölçü ve kullanılan baskı türüne göre değişiklik göstermektedir. Günümüz modern mimarisinde mutfak oldukça önemlidir. Daha eski yıllarda dar pencereli küçük mutfaklar yapılırken, günümüzde daha çok güneş alan, geniş ve ferah mutfaklar yapılmaktadır. Dolayısıyla mutfaklar aynı zamanda yemek odası görevini de görmektedir. Bu sebeple, konuklarınızı ağırlayacağınız mutfakların daha şık ve modern olması önemlidir.

dav

Tezgâh Arası Cam Panel Avantajları

Cam mutfak olarak da adlandırılan bu sistemin pek çok avantajı vardır. Cam denilince akla gelen ilk şey sağlıktır. Cam panel eklentisiz olduğu için ve yüzeyde herhangi bir çıkıntı ya da gözenek olmadığı için yüzeyde bakteri barınmaz. Temizliği, kolay bir şekilde yapılır. İlk günkü haline gelmesi için sadece silmeniz yeterlidir. Ekstra çaba harcamanıza ve yorulmanıza gerek kalmaz. Dolayısıyla enerjinizi boşa harcamamış olursunuz. Tezgâh aralarında kullanılan diğer alternatif ürünlere göre fiyatı daha ucuzdur. Ayrıca milyonlarca görsel arasından istediğiniz renk ya da görseli yaptırabilirsiniz. İster deniz manzaralı bir resim ister güzel bir doğa resmi… Zevkinize ve isteğinize göre alternatifler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?