Çekmeköy Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgâh arası cam panel mutfaklarınızı eşsiz cam sanatı ile buluşturuyor. Son zamanlarda yeni yapılan binaların çoğunda dolap ve tezgâh arası olan bölümde cam panel uygulaması yapılmaktır. Cam uygulamanın diğer alternatif ürünlere göre, pek çok avantajı bulunmaktadır. Cam mutfak, tezgâh aralarında kullanılan fayans, seramik gibi diğer malzemelere göre daha sağlıklıdır. Ve yine diğer kullanılan malzemelerle kıyaslandığında temizlenmesi çok daha kolay olmaktadır. Ürünün hijyenik olmasının yanı sıra tasarımı açısından herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Diğer ürünlerle kıyaslandığında maliyet açısından fiyatları da daha uygundur.

Mutfak Dolap ve Tezgâh Arası Cam Kaplama Tasarımı

Cam panel kullanım kolaylığının yanı sıra görselliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu uygulama mutfağınızı güzelleştirmek için en güzel alternatiflerden biridir.  Tezgâh arası cam mutfak uygulamasında istediğiniz renk ya da görsel tezgâh arasına yerleştirilir. Cam mutfak tasarımı ile harika bir şekilde bireyselleştirilebilir bir alandır. Mutfağınıza ister sade renk cam montaj yaptırabilir isterseniz farklı desenler kullanarak, bambaşka bir hava katabilirsiniz. Resim tercihini kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Üç boyutlu bir diğer ismiyle 3d tezgâh arası cam, mutfağınıza modern dokunuşlar getirmektedir. Şık tasarımlarının yanı sıra yenilikçi tarzı ile mutfağınız muhteşem bir görüntüye kavuşacaktır. Mutfağınıza yaptırabileceğiniz en uygun fiyatlı en etkili dekorasyondur. 3 boyut teknolojisi yöntemiyle üretilen resimler, mutfaklarınızı renklendirmektedir. Modern mutfağınızda konuklarınızı ağırlayabilir, güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?