Eyüpsultan Tezgah Arası Cam

Yeni nesil mutfak dekorasyonunda tezgah aralarında, fayans ya da mermer kaplaması yerine cam tezgah arası modelleri tercih edilir hale gelmiştir. Bu yeni tasarım, günden güne artan değişik stilleri ile her zevke hitap eder. Siz de mutfağınızın havasını değiştirmek isterseniz, bu eşsiz tarzı kullanabilirsiniz.

Tezgah Arası Cam Modelleri

Mutfak, evin en çok kullanılan bölümlerinden birisidir. Zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz bu yerin atmosferinin sizi mutlu etmesini istemez misiniz? Tezgahınıza getireceğiniz yaratıcılık, sizi mutfağınıza daha da çok bağlayacak. Zevkinizi en iyi yansıtan modeli seçerek, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

dav

Sadelikten yanaysanız, tezgah arası cam panel tek renk biçimi sizleri büyüleyebilir. Bu modelin özelliği, gözleri yormadan şıklığı ve zarafeti yansıtmasıdır. Bu stille bütünleşmiş tezgahınıza her baktığınızda, elegantlığı doruk noktasında hissedeceksiniz. Dilerseniz tek renk modellerinizi motiflerle birleştirebilirsiniz. Böylece eksilmeyen zarifliğin yanına otantiklik de katabilirsiniz.

 

Buna karşın mutfağınızın eğlenceli bir görünüm almasını isterseniz, tercihinizi desenli modellerden yana kullanabilirsiniz. Sizi içerisine alan bu desenler sayesinde, mutfakta daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Örneğin; kendinizi su altı dünyasında gibi hissetmek isterseniz, yunus desenli tezgahı seçebilirsiniz. En sevdiğiniz mevsim yazsa, ayrı kalamadığınız kumsalları evinize taşıyabilirsiniz. Bunun için palmiye kumsal modelini tercih edebilirsiniz. Tezgah Arası Cam desenleri arasında en fazla beğenilenlerden biri de güneş batımı modelidir. Adeta bir tablo gibi duran bu tarz, sizlere huzur verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?