Fatih Tezgah Arası Cam

Mutfak döşemelerinde farklılık arayanlar yeni dizayn opsiyonlarına yönelir. Bunların başında gelen tezgah arası cam pratik kullanımı ve göze hitap eden tasarımıyla fazlaca rağbet görür. Üç boyutlu, renkli, desenli ya da tek renk olanları mevcuttur. Fatih semtindeki evinizde siz de bu ürünlerden kullanmak istiyor ancak nereden temin edeceğinizi bilemiyorsanız; Elif Dekor’a bakabilirsiniz. Güvenle ürettiği ürünleri tüm semtlere ücretsiz kargo ve montaj seçenekleriyle iletir. Bu sayede siz de arzu ettiğiniz tasarımı kolaylıkla evinize yerleştirip yeni mutfağınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

dav

Siyah Motifli Tezgâh Arası Cam

Evlerinde yalın ve saf bir güzellik isteyenler tezgâh arası cam panel modelleri düz renk seçeneklerini beğenir. Düz renk tasarımların özelliği hem ürünü hem de mutfağınızı daha net gösterebilmesidir. Bu ürünlerle dekore edilmiş mutfağınıza girdiğinizde, tasarımın başrol olduğunu fark edebilirsiniz.

 

Siyahın getirdiği asaletle mutfağınızı bütünleştirmek isterseniz tezgâh arası cam renkleri içinden siyah olanını tercih edebilirsiniz. Bu ürünle mutfağınızın asaletini ve zarafetini daha da artırabilirsiniz. Her renk tezgahla uyumlu olabilmesi de siyah rengin en büyük avantajlarından biridir.

 

Elif Dekor’un yaratıcılıkla ürettiği tasarımlardan biri olan siyah motifli ürün de mutfakların şıklığına şık katar. Özellikle siyahın koyu ve kasvetli havasını açık tonlardaki sarmal motifiyle kırılması büyüleyicidir. Göz alıcı tonların ustalıkla işlenmiş sarmal motifiyle birleşimi, büyüleyici nitelikte siyah cam tezgâh arası ortaya çıkarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?