Kağıthane Tezgah Arası Cam

Kağıthane Tezgah Arası Cam

Yeni nesil mutfakların en iyi dostu olan tezgah arası cam stilleri evlere yenilik katar. Ayrıca hoş görüntüsü ile mutfakların ferah olmasını sağlar. Bunun yanında oldukça kullanışlıdır. Özellikle kolay silinebilme özelliği ile birçok kullanıcısından artı puan almıştır. Ancak bu kadar güzelliğin yanında ürünün kalitesi de önemlidir. Aynı zamanda üretim süreci ve kullanılan hammaddeler de ortaya çıkan malın niteliği için belirleyicidir. Elif Dekor, tüm malzemelerini dikkatli bir şekilde üretir. Ayrıca İstanbul’da ki semt ve ilçeye ücretsiz montaj fırsatı da vardır.

Üretim ve Uygulama

Mutfak tezgah arası cam uygulaması üretim ile başlar. Üretim sürecinde, birincil ilke camların kalitesidir. Yapılan işlemlerle maksimum kaliteye ulaşmak amaçlanır. Bunun için ilk önce ürünün yapımında kullanılan hammadde olan cam temperlenir. Temperleme işlemi ile camın dayanıklılığı kat kat artar. Bu işlemin bir diğer avantajı da panelinizin darbelere karşı sağlamlığını koruyabilmesidir. Tezgah arası temperli cam sayesinde kırılma ya da çatlama durumlarında cam parçalarının etrafa dağılması engellenir. Ek olarak temperlenmiş camın ısıl dayanıklılığı da oldukça fazladır. Tüm bu işlemlere özen gösteren Elif Dekor evlerinizde güvenle kullanabileceğiniz panelleri üretir. Ayrıca ürünler, solma ya da bozulma gibi olası deformelere karşı 5 yıl garantilidir.

dav

Panel camının üretimi tamamlandıktan sonra Mutfak tezgah arası cam baskı aşamasına geçilir. Arzu ettiğiniz renk veya görseller UV baskı ile panele basılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?