Sancaktepe Tezgah Arası Cam

Sancaktepe Tezgah Arası Cam

Yeni nesil mutfak dekorasyonlarında kullanılan tezgah arası cam panel modelleri, şıklığıyla görenleri büyülüyor. Elif Dekor’un özenle tasarladığı bu ürünler, İstanbul’un her yerine ücretsiz kargo ile iletilebiliyor. Sizlere sadece zevkinize uygun ürünü beğenmek kalıyor. 

 

Çok fazla çeşit arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca isterseniz hayalinizdeki desen de panele UV baskı ile basılabilir. Mutfağınızda kendinizi nasıl daha mutlu hissediyorsanız onun gerçekleşmesi Elif Dekor ile mümkün. 

Tezgah Arası Cam Güneş Batımı Modeli

Bu model, sizlere mutfağınızda eşsiz huzurlu anlar yaşatır. Tezgahınıza her baktığınızda, tıpkı yüksek bir tepede akşamın son saatlerinde gün batımını seyrediyor gibi hissedeceksiniz. 

 

Mutfak cam dekor seçenekleri arasında en fazla rağbet görendir. Ürün, denizin eşsiz yeşile çalan mavi tonu ile sarı ve turuncunun iç içe geçen görkemini yansıtır. Renk uyumu her mutfağa yakışacak niteliktedir. Koyu renkli bir mutfağınız varsa, panel daha yumuşak bir hava katar. Açık tonlara sahip bir mutfakta ise kendini daha çok belli eder. 

Bu modeli mutfağınızda kullanmaya başladıktan sonra mutfağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz. 

 

Tezgahınızda geçirdiğiniz vakitler artık daha anlamlı. Bu güzelliğinin yanı sıra kullanışlı olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Panel, sıcaktan ve darbeden etkilenmez. Temizliği de çok kolaydır. Bu stili evlerinde kullananlar da bu sebeplerden dolayı oldukça memnundur. Cam tezgah arası yorumları bu üründen memnun kalanlarla doludur.     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?