Tezgâh Arası Düz Renk Cam Panel

Mutfak dekorasyonuna günümüzde oldukça önem verilmektedir. Gerçekten de evinizin en önemli bir alanlarından biri olan mutfak, tasarımı ile özen ve emek isteyen bir süreç gerektirir. Mutfağınızı dekore ederken ilk akla mutfak dolaplarını ve mobilyaları değiştirmek gelir. Ancak mutfağınızı güzelleştirmenin yolu, bazen aklınıza gelmeyen küçük ayrıntılarda gizlidir. Genelde çok önemsenmeyen arada kalan tezgâh aralarına bir yenilik getirerek, hayalinizdeki mutfağa kavuşabilirsiniz.

 

Mutfak dolap ile tezgâh arasında kalan kısmı cam kaplama yaptırmak, size pek çok konuda avantaj sağlar. Bu ürünler, kolay kullanımın yanı sıra zarafeti ile mutfaklarınızı süsler. Bu sayede, mutfağınızı yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Siz de uzun zamandır aynı mutfağa bakmaktan sıkıldıysanız ve değişiklik arıyorsanız, en uygun çözüme yine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Renk Seçiminde Dikkat Edilecekler

Tezgâh arası tek renk cam panelde baskı görseli bulunmadığı için sade ve şık görünmektedir. İsteğinize ve zevkinize göre siyah, beyaz, mavi, yeşil, kırmızı, mor, sarı gibi yüzlerce farklı rengin tamamı, kaliteli baskı teknikleriyle mutfaklarınızla buluşur. Mutfağınızın tezgâh ve dolap arasının ölçü ve ebatlarına göre hazırlanan tek renk cam paneller, doğru led ışık yapılandırması ile başarılı bir şekilde duvara monte edilebilir.

Karışıklığı sevmeyenler sadelikten yana olanlar için ideal olan düz renk tezgâh arası cam, mutfağınızı şık bir ambiyansa kavuşturur. Gözünüzü yormak istemiyorsanız, sadelikten yana iseniz bu ürünlerden dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Tabi ki bu seçim yapılırken seçilecek cam renginin mutfak dolapları, tezgâhın rengi ve mutfak dekorasyonuyla uyumlu olması gerekmektedir.

Siyah Tezgâh Arası Cam

Düz renkli cam panel uygulamalarından en çok tercih edileni, siyah renkli mutfak tezgâh arası camdır. Şayet mutfak dolaplarınız açık renkse siyahın asilliği ve şıklığı, daha çok ortaya çıkar.

Mutfak dolap ve tezgâh arasına yaptırılacak olan cam panelin genel dekorasyon ve mutfak dolabı ile uyum içinde olması, genel görünüm açısından önemlidir. Örneğin; koyu renk mutfak tezgâhınız varsa, koyu renk tezgâh arası cam panel yaptırmanız durumunda, ikisi de aynı koyu renk olacaktır.

dav

Tezgâh Arası Camda Açık Renkler

Daha sakin huzurlu bir ortam istiyorsanız ve mutfak dolaplarınız açık renkse; cam tezgâh arasını yaptırırken, daha açık renkleri tercih edebilirsiniz. Kontrastlı ya da daha açık renkli mutfak tezgâh arası cam panel tercihleri ile mutfağınız daha aydınlık ve daha dingin bir atmosfere kavuşur. Eğer tamamen beyaz bir mutfağa sahipseniz, yine beyaz rengi tercih ederek aydınlık bir mutfağa kavuşabilir ya da canlı renklere sahip cam panel yaptırarak mutfağınızı renklendirebilirsiniz.

Beyaz eşyaların ve mutfak dolaplarının gri olduğu bir mutfakta, beyaz tezgâh arası cam çok güzel durmaktadır. Mürdüm renkli mutfak dolaplarının olduğu bir mutfakta yine beyaz cam çok zarif bir görüntü ortaya çıkarır.

Renk tonlarına göre çok fazla tezgâh arası cam mevcuttur. Mutfağınızda hayal ettiğiniz görüntüye; dolap ve eşyaların uyumuna göre cam renginin seçimini yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?