Tezgâh Arası Üç Boyutlu Cam

Mutfak dekorasyonu sadece eşyalar ve mutfak dolapları ile hazırlanmış bir alan oluşturmak değildir. Aynı zamanda renk, uyum, estetik gibi pek çok konseptin somut malzemeler ile soyut değerlerin tasarlanmasıdır. Yaşam alanınızın önemli bir parçası olan mutfağınızda uygulanan dekorasyon tamamıyla sizi yansıtıyorsa; kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedersiniz. Dolayısıyla daha mutlu olursunuz. Mutfak tezgâh arası cam dekorasyonu da her geçen gün daha çok gelişmektedir.

 

Tezgâh arası dekor mutfak tasarımında önemli bir yer tutmaktadır. Dolap ile tezgah arasında bulunan alana uygulanan cam panel, günümüzde mutfak dekorasyonunda en popüler uygulama haline gelmiştir. Bu uygulama, mutfağınızı şık ve modern bir atmosfere kavuşturmaktadır. Siz de pek çok kişinin mutfağında bulunan fayanslarınızdan sıkılmışsanız, yeni ve farklı bir yöntem arıyorsanız, bu uygulama tam size göre. Gelenekselin dışında olan bu ürün ile istediğiniz görsel cama aktarılır. Size de lezzetli yemeklerinizi keyif ve tarzınızı yansıtan mutfağınızda hazırlamak ve tatmak kalır. Şık ve estetik tasarıma sahip mutfaklarınızı yemek odası olarak kullanabilir ve misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Neden 3 Boyutlu Tezgah Arası Cam ?

3d bir diğer deyişle 3 boyutlu tezgah arası cam sayesinde mutfağınızın modernliği ve zarafeti ikiye katlanır. Bu uygulama sayesinde, mutfağınız derinlik ve zenginlik kazanır. Zarif bir görüntü ortaya çıkaran cam paneller, 3 boyutlu resimlerle birleşince adeta camların üzerinde başka bir boyuta açılan bir görüntü ortaya çıkar.

 

Özellikle bayanlar tarafından büyük ilgi gören üç boyutlu mutfak tezgâh arası cam modelleri ile hayalinizdeki mutfağı sizlere sunuyoruz. Yüksek baskı kaliteli makineler kullanarak hayal ettiğiniz tasarımı cam tezgahlara yansıtıyoruz. Mutfak tezgâh arası modelleri, mutfağınızın dışında farklı alanlara da uygulanabilmektedir. Bu konu ile ilgili detayları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Cam mutfak konusunda uzman personeller hayal ettiğiniz tasarımları imalat sürecine dahil etmektedir.

 

Mutfak dekorasyon çalışmalarının en önemli araçlarının başında gelen 3 boyutlu mutfak tezgâh arası cam, size üç boyutlu görsel nedeniyle hangi açıdan bakarsanız bakın hareketlilik hissi uyandıracaktır. Bizlere getireceğiniz cama aktarmak istediğiniz özel resimlerin muhakkak 3 boyutlu hale getirmesi gerekir. Bu işlem grafikerler tarafından yapılmaktadır. Genellikle balıklar ve deniz canlılarının yanı sıra kumsal ve doğa görüntüleri 3d tezgâh arası camda kullanılmaktadır.

3 Boyutlu Tezgah Arası Cam Nasıl Yapılır ?

3d tezgâh arası cam sistem yapılmadan önce mutfak ölçüsü alınır. Sonraki aşamada istediğiniz resmi seçebilirsiniz. Daha sonra cam ölçüsünde kesilir ve camın etrafının keskinlikleri giderilir. Cam kırılmaya dayanıklı olabilmesi için temperlenir. Tezgâh arası cam, yüksek baskı kalitesine sahiptir. Yüksek teknolojik yöntemler ile baskılar yapılmaktadır. Ürün bu şekilde montaja hazır hale gelmektedir. Kısa bir süre içinde ürün teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?