Tuzla Tezgah Arası Cam

Tuzla Tezgah Arası Cam

Evlerde yapılan dekorasyon değişiklikleri, adeta yeni bir yere taşınılmış hissi uyandırabilir. Bundan dolayı, günümüzde ev yenileme işlemleri oldukça popülerdir. Özellikle mutfaklarda yapılan yaratıcı dokunuşlar, göz alıcı niteliktedir. Bu uygulamalardan biri de tezgah arası cam tasarımlarıdır. Muhteşem görünümü ve eşsiz pratikliğiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Ancak yine de kararsızlıklar görülebilir. Bunun en temel nedeni, mutfak tezgah arası değiştirme işlemlerinin yorucu olmasıdır. Ayrıca yanlış yapılan montajlarda hem ürün hem de mutfak ciddi zararlar görebilir. Fakat söz konusu bu modeller olduğunda döşeme uygulaması da rahatlıkla tamamlanabilir. 

Elifdekor.com

Bağlantı Elemanları Yöntemiyle Tezgah Arası Cam Montajı

Tezgah arası cam panel montajı için üç farklı teknik kullanılabilir. Bunlardan biri de paneli sabitlemeye yarayan kancaların kullanıldığı bir yöntemdir. Bahsi geçen kancalar, minyatür boyutlardadır. Kesinlikle ürünün görüntüsüne etki etmez. Kancalar için ürününüzün üzerinde delik açılmasına gerek yoktur. Kancaların duvara sabitlenmesi oldukça basit bir işlemdir. Bu işlem esnasında mutfağınızda kirlenme olmaz.

 

Bu yöntemin kullanıcılarına sunduğu olanaklardan biri, güvenilirliğidir. Bunun sebebi, ürünün ağırlığının tamamının duvara yüklenmesidir. Böylece gönül rahatlığıyla ürününüzü kullanabilirsiniz. 

 

Bir diğer artısı ise, tezgâh arası için başka bir model beğendiğinizde kolayca değişim yapabilmenizdir. Şöyle ki, bu kancalar sayesinde ürün kolayca çıkarılabilmektedir. Bu esnada hem duvarınızda hem de üründe herhangi bir deformasyon olmamaktadır. Eğer tezgah arası cam montajı nasıl yapılır sorusuna cevap bulamadıysanız siz de bu yöntemi tercih edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?