Yeni Nesil Mutfak Tezgâh Arası Cam

Modern mutfak tasarımlarında önemli bir yer tutan yeni nesil mutfak tezgah arası camlar mutfaklarınızı güzelleştirmektedir. Bu ürünün ortama kattığı estetik ve modernlikle, mutfaklar daha yaşanılır mekanlara dönüşmektedir. Mutfak yalnızca yemeklerin hazırlandığı değil aslında hayatın aktığı yerdir. Cam mutfak tezgâh arası modelleri; sıcak sohbetlerin yapıldığı, büyük bir keyifle kahvelerin içildiği mutfaklarınızı derin bir anlama da kavuşturmakta ve mutfaklarınıza zenginlik katmaktadır. Bütün ailenin toplandığı yer olan ve bu sebeple yaşam alanınızın en önemli parçası olan mutfağınız, en güzel dekorasyonu hak ediyor. Yeni nesil mutfakların vazgeçilmez bir parçası olan bu ürün, mutfağınıza farklı bir hava katmaktadır.

 

Çok çeşitli renk, stil ve dokulara sahip yeni nesil mutfak tezgâh arası camlar mevcuttur. Mutfağınızı çok farklı stillerde şekillendirebilir ve biçimlendirebilirsiniz. Siz sadece nasıl bir yer hayal ettiğinizi söyleyin, biz hayalinizi gerçeğe dönüştürelim.

Yeni Nesil Mutfak Tezgâh Arası Camlar Nasıl Yapılır?

Cam kaplama, mutfağınızda herhangi bir ve kırma dökme işlemi olmadan uygulanmaktadır. Tezgâh arasında kullanılan camın, temperli cam olmasından dolayı normal camdan daha dayanıklı bir yapısı vardır. Camlar, 700 derece gibi çok yüksek bir sıcaklığa maruz bırakıldıktan sonra aniden soğuk hava ile soğutulur. Bu özel camlar, bu şekilde elde edilmektedir. 6 mm kalınlığındaki temperli cama UV baskı teknolojisi uygulanır. Uygulanan cam paneller yüksek baskı kalitesine sahiptir. Böylece istenilen görsel baskı ortaya çıkarılır.

 

Tezgâh ile dolap arasında bulunan bölgeye uygulanan bu özel camlar, Avrupa standartlarına uygun olup; 1440 dpi baskı kalitesi taşır. Ayrıca yüksek kalitede bir çözünürlük sağlar. Seçeceğiniz her resim, çok kolay bir şekilde baskıdan çıkartılabilir. Cam panel tek parçadan oluştuğu için baskı yapılan görselin bütünlüğü korunmuş olur.

Tezgâh Arası Cam Kullanılma Nedenleri

Mutfak tezgâh arası cam kaplama, hijyenik olmasının yanı sıra kolay uygulanması ve uzun ömürlü olması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin üretim ve imalatları geri dönüşümlü camlardan yapılmaktadır. Dolayısıyla bu uygulama, çevre dostu olup; ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Yeni Nesil Mutfak Tezgâh Arası Cam Modelleri

Tezgâh arası cam seçeneklerden dilediğiniz modeli seçerek, mutfağınızı istediğiniz atmosfere dönüştürebilirsiniz. İsterseniz tüm zarafetiyle beyaz renk tercihinde bulunabilir, isterseniz şık ve asil duruşuyla vazgeçilmez siyah rengi seçebilirsiniz. Resimli cam panel de yaptırabilirsiniz. Kırmızı, sarı, turuncu renkleriyle eşsiz bir gün batımı resmi ya da sonsuzluğun simgesi olan mavi rengin hâkim olduğu deniz manzarasını mutfağınıza getirebilirsiniz. İsterseniz özel resimlerinizi cam panele yansıtabiliriz. 3 boyutlu ya da diğer deyişle 3d resim seçenekleri mekanlara daha fazla genişlik ve zenginlik vermektedir. Görüntüsü ve kullanım kolaylığı bakımından da tezgâh arası cam kaplama diğer alternatiflere göre daha çok tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
1
Elifdekor
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?